AKV ENERJI&BILISIM-2

AKV Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Bilişim Hizmetleri, İç ve Dış Ticaret

2015 yılında kurulan AKV Enerji & Bilişim, bir çok kurumsal firmaya destek verirken, binlerce bireysel kullanıcısına da çözüm ortağı olmuş kurumsal bir firmadır.

AKV Enerji & Bilişim; yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik enerjisi üretim tesisi kurulması, işletmeye alınması, kiralanması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin müşterilere satışı ile iştigal eder. Şirketimiz bu amacını gerçekleştirmek üzere elektrik piyasasına ilişkin ilgili mevzuata uygun olarak aşağıdaki konularda faaliyette bulunmaktadır:

Elektrik enerjisi üretmek amacıyla her türlü tesisi kurmak, işletmeye almak, devralmak, kiralamak ve kiraya vermek.

Üretilen elektrik enerjisini toptan satış lisansı sahibi tüzel kişilere ve serbest tüketicilere ikili antlaşmalar yoluyla satmak.

Yurt içinde ve yurt dışında aynı iş kolunda faaliyet gösteren şahıs, şirket, kurum ve kuruluşlarla ortaklıklar kurmak ve bayi ağı oluşturmak, ihtiyacı olan tüketicilere yenilenebilir enerji sistemleri kurmak, kurdurmak, montaj hizmetlerinde bulunmak, satış ve montaj sonrası servis hizmetlerinde bulunmak.

Her türlü yenilenebilir enerji olan, güneş enerjisi, rüzgar enerjisi, biyogaz gibi enerji kaynaklarını araştırma, inceleme, planlama, geliştirme ve uygulama projelerini yapmak ve yaptırmak.

Kurulmuş veya kurulacak olan elektrik enerjisi üretim şirketleri ile iştirak ilişkisine girmek.

Her türlü yer altı ve yer üstü yenilenebilir enerji kaynaklarını bulmak, araştırmak, bunların işletilmesini sağlamak, üretimini yapmak, üretilen bu kaynakları satışa sunmak.

Her türlü yenilenebilir enerji kaynaklarından konut ısıtma, aydınlatma ve elektrik üretimi gerçekleştirilmesine kadar her türlü çalışmaları yapmaktır.

Firmamız daima müşterilerimizin bilişim maliyetlerini düşürmek, hızlı ve yerinde servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma düşürmek ve güvenilir bir firma olmak için yola çıkmış ve bu yolda misyonundan ve vizyonundan ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Bilişim Hizmetleri, Proje yönetimi, sistem analizi ve yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.
Sahip olduğumuz tecrübe/bilgi birikimi ile teknoloji danışmanlık hizmetleri ve proje yönetimi konularında müşteri odaklı çözüm anlayışı ile hizmet üretiyoruz.
Bilişim danışmanlık hizmetleri kapsamında uzmanlık alanlarımız:
Bilgi teknolojileri durum, verimlilik ve süreç analizi
Bilgi sistemleri uygulama tasarım ve geliştirme hizmetleri
Sistem işletim ve yönetim hizmetleri
Network yönetimi
Bilgi teknolojileri güvenlik yönetimi
Bakım destek hizmetleri