Hoş geldinizBiz Kimiz

2015 yılında kurulan AKV Enerji & Bilişim, bir çok kurumsal firmaya destek verirken, binlerce bireysel kullanıcısına da çözüm ortağı olmuş kurumsal bir firmadır.

AKV Enerji & Bilişim; yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik enerjisi üretim tesisi kurulması, işletmeye alınması, kiralanması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin müşterilere satışı ile iştigal eder. Şirketimiz bu amacını gerçekleştirmek üzere elektrik piyasasına ilişkin ilgili mevzuata uygun olarak aşağıdaki konularda faaliyette bulunmaktadır:

Elektrik enerjisi üretmek amacıyla her türlü tesisi kurmak, işletmeye almak, devralmak, kiralamak ve kiraya vermek.

Üretilen elektrik enerjisini toptan satış lisansı sahibi tüzel kişilere ve serbest tüketicilere ikili antlaşmalar yoluyla satmak.

Yurt içinde ve yurt dışında aynı iş kolunda faaliyet gösteren şahıs, şirket, kurum ve kuruluşlarla ortaklıklar kurmak ve bayi ağı oluşturmak, ihtiyacı olan tüketicilere yenilenebilir enerji sistemleri kurmak, kurdurmak, montaj hizmetlerinde bulunmak, satış ve montaj sonrası servis hizmetlerinde bulunmak. Her türlü yenilenebilir enerji olan, güneş enerjisi, rüzgar enerjisi, biyogaz gibi enerji kaynaklarını araştırma, inceleme, planlama, geliştirme ve uygulama projelerini yapmak ve yaptırmak.

Kurulmuş veya kurulacak olan elektrik enerjisi üretim şirketleri ile iştirak ilişkisine girmek.

Her türlü yer altı ve yer üstü yenilenebilir enerji kaynaklarını bulmak, araştırmak, bunların işletilmesini sağlamak, üretimini yapmak, üretilen bu kaynakları satışa sunmak.

Her türlü yenilenebilir enerji kaynaklarından konut ısıtma, aydınlatma ve elektrik üretimi gerçekleştirilmesine kadar her türlü çalışmaları yapmaktır.

Firmamız daima müşterilerimizin bilişim maliyetlerini düşürmek, hızlı ve yerinde servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma düşürmek ve güvenilir bir firma olmak için yola çıkmış ve bu yolda misyonundan ve vizyonundan ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Bilişim Hizmetleri, Proje yönetimi, sistem analizi ve yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.
Sahip olduğumuz tecrübe/bilgi birikimi ile teknoloji danışmanlık hizmetleri ve proje yönetimi konularında müşteri odaklı çözüm anlayışı ile hizmet üretiyoruz.
Bilişim danışmanlık hizmetleri kapsamında uzmanlık alanlarımız:
Bilgi teknolojileri durum, verimlilik ve süreç analizi
Bilgi sistemleri uygulama tasarım ve geliştirme hizmetleri
Sistem işletim ve yönetim hizmetleri
Network yönetimi
Bilgi teknolojileri güvenlik yönetimi
Bakım destek hizmetleri

Şirket politikamızAKV Enerji olarak

AKV Yenilebilir  Enerji olarak Politikalarımıza önem veriyoruz.

Benimsediğimiz müşteri odaklı yaklaşım ile enerji ve bilişim ihtiyacını karşılamak. Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma katma değer yaratmayı hedefleyerek, müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak ürün ve hizmeti sunmak.

SIKÇA SORULAN SORULARSSS

AKV Yenilenebilir Enerji, Türkiye’de enerji tasarrufu sektöründe. Bu çözüm hayatınızı olumlu yönde etkileyecek!

1. Güç Kalitesi ve İşletmeniz

İşletmeler güneş enerjisinin kendileri için uygun olup olmadığını merak ettiğinde ilk sorularından bazıları şu oluyor: “Güneş enerjim güç kalitemi etkiler mi?” ve “Güneş enerjisi yüksek gerilim ekipmanımı idare edebilecek mi?”

Güneş enerjisi sadece bir aşama değil; giderek daha fazla insanın güneş panelleri kullanarak her ay paradan tasarruf edebileceklerini fark etmesiyle agresif bir şekilde büyüyen bir alternatif. Kullandığınız enerji ister şebekeden ister güneş enerjisinden gelsin…

Güneş panelleri için fiyat teklifi almaya karar vermeden önce, işe almayı düşündüğünüz herhangi bir şirkete sormanız gereken bazı önemli sorular vardır. “Güneş enerjisi güç kalitemi etkiler mi?” ve “Güneş benim yüksek seviyemi kaldırabilecek mi…

Yenilenebilir enerji kaynakları artan bir hızla çoğalmaya devam ederken, ağırlıklı olarak yenilenebilir enerjiye dayalı bir elektrik şebekesinin etkilerini dikkate almak mantıklı olacaktır. Sektörün bugüne kadarki büyümesinin büyük bir kısmı…

KİLOMETRE TAŞLARI

Daha iyi işlevsellik ve daha fazla enerji tasarrufu için teknolojimizi geliştirmeye ve yenilikleri uygulamaya devam ediyoruz.

2024

Dünya Hosting İşbirliği

Türkiye'de Bilişim-Hosting sektöründe hizmet veren firma ile işbirliği anlaşması yapıldı.
2024
2018

Personel Eğitim Hizmeti Alınmaya Başlanıldı

ABD de faaliyet gösteren Advanced Design Technology LLC şirketi (www.adtllc.com) ile teknik servislerimiz ve personelimiz arasında, tasarım, üretim teknikleri, kalite yönetimi, müşteri memnuniyeti ve uluslararası ticaret hakkında danışmanlık hizmetleri alınmaya başlanmıştır.
2018
2017

Eğitim Hizmeti

Buluş, proje yönetimi, teknoloji geliştirme ve küresel kültür ile ilgili tecrübeleriyle dünyanın farklı yerlerinde başarılı eğitimler sunan Trainova.com (Kişisel Gelişim Sitesi) ile çalışmalara başlanılmıştır.
2017
2017

Danışmanlık Hizmeti

Çin de faaliyet gösteren Shenzhen HuitianChuang Technology Co. Ltd ile teknoloji ve bilgi transferi, tasarım, üretim teknikleri, kalite yönetimi, müşteri memnuniyeti ve uluslararası ticaret hakkında danışmanlık hizmetleri 2017 yılında alınmaya başlanmıştır.
2017
2015

İş Ortaklığı

OpencartVip ile E-ticaret Yazılımları işbirliği Yapıldı.
2015
2015

Kuruluş

AKV Yenilebilir Enerji olarak Faaliyet vermeye başladık.
2015